KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978026
nr 1597 8026
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Efter Erskine. Akvarell, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:09:34
12/2 18:51:30